Siatki ochronne - siatki zabezpieczające

Siatki do ochrony na obiekty sportowe boiska  i hale sportowe

Siatki ochronne wykonywane z polipropylenu mają szeroki zakres zastosowań. Oprócz ogrodzeń boisk, można je także zastosować do ochrony i osłony w ogrodnictwie, hodowli, przemyśle a także w transporcie. M.in.:

  • W sporcie do ochrony okien i ścian na halach sportowych, a także jako kotary grodzące;
  • Siatki zabezpieczające balkon przed wypadnięciem wszelkich zwierząt np. psy i koty.
  • Zastosowanie siatek ochronnych na rusztowaniach budowlanych, skutecznie chroniąc pracowników budowy. Siatki z polipropylenu są bardzo wytrzymałe oraz odporne na czynniki zewnętrzne. Pozwalają zabezpieczyć konstrukcje rusztowania oraz teren budowy na którym się znajduje. Ponadto siatka może pełnić również funkcję informacyjo-reklamową, zaczepiając na niej logotyp firmy czy nazwę materiałów używanych podczas prac budowlanych.
  • Można je zastosować do ochrony drzew i krzewów przed ptactwem, a także przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych jak np. działaniem promieni UV. Takie siatki sprawdzą się w sadach, w ogrodach czy na wszelkich plantacjach.
  • Ochronnie i osłonowo dla małych dzieci. Szeroka gama zastosowań: montaż w celu uniknięcia wypadania dziecka z łóżka (np. piętrowego), z okna czy balkonu. W ogrodzie zabezpieczenie przed wpadnięciem dziecka do basenu czy oczka wodnego.
  • Osłonowo na kontenery. Pomogą zabezpieczyć przewożony materiał przed wypadnięciem czy przemieszczaniem, wysypywaniem oraz wylewaniem. Wysoka jakość materiałów, z których wykonane są siatki pozwalają na używanie ich o każdej porze roku. Odporne na rozciąganie, przecinanie czy działanie słońca, wody wiatru, prawidłowo zabezpieczą transportowany materiał.

Kto produkuje siatki ochronne ?

Piłkochwyty | Siatki ochronne | Siatki na piłkochwyty | Ogrodzenia boisk


Siatki ochronne

Siatki ochronne

To tylko część możliwych zastosowań, oprócz wyżej wymienionych produkowane są także siatki: na statki- załadunkowe, na katamaran i łodzie, na bukszpryt i pod galion; Auto siatki- transportowe: do bagażnika, grodzące przestrzeń ładunkową, na bagażniki, przyczepki; budowlane: asekuracyjne, zabezpieczające elewację bądź dachy, siatki na ogródki: do trampolin, na oczka wodne, baseny, hamaki. I wiele, wiele innych…

siatki zabezpieczające - siatki ochronne